www.vestavene-skrine.eu

Prostor pro Váš názor:

Dana Masojídková
Potřebovala jsem do nového bytu vestavěnou skříň. Náhoda tomu chtěla, že pan Miroslav mi brzy odpověděl, tak bylo rozhodnuto. Jednání s ním bylo velmi spolehlivé a mile mě překvapil. Poradil mi s výběrem barvy, aby se sladila s podlahou. Vyřešil a vymyslel prostor kočičích toalet. Navrhl k mé obrovské spokojenosti pracovní stěnu a knihovnu. Nedalo se jinak, nakonec jsem požádala i o předsíň. Je velmi krásná, úžasný vstupní prostor bytu, s velkou kapacitou úložného prostoru. Škoda jen, že moje rekonstrukce bytu je u konce. Pana Miroslava vřele doporučuji všem.
Vašek Hrubý
chtělo by to zapracovat na nákresech a modernizovat stránky , a výběr z katalogů byl peklo , ale vše nám nakonec p.Loffelman sladil , poradil a s výsledkem jsem maximálně spokojený ! Hlavně manželka …
Jana Nováková
cena , dodání , jednání . Nemám jedinou výhradu . Při montáži se chlapy kočkovali , ale šlo jim to pěkně . Vřele doporučuji !
Eliška Mašková
Zaměření proběhlo v novostavbě kde nebylo doděláno , po komplikacích ze strany zedníků kuchyně na poprvé nesedla , ale nebyl problém vše vyřešit a ochota upravit vzniklé problémy . děkuji za trpělivost a profesionální přístup .
Petr
vše v pořádku , trochu delší čekání ale vše v pořádku . Hlavně oceňuji kvalitu a komunikaci .
Hana W.
slušné chování , vědí co dělají , drobnou reklamaci odstranili téměř hned . Děkuji
Miroslav Zajan
vše v pořádku , doporučuji , hlavně pán umí dobře poradit a rozpoznat pro laika uspořádání dle potřeb .
František Horký
super domluva , rychlé jednání , na montáž si přinesli i vlastní pantofle , nábytek vypadá dobře a funguje .
Hana
Kuchyně super , poradil nám , udělali za jedna , spotřebiče TEKA dobré i přesto že jsem se jich bála . Jen to světlo nemuselo být tak ostré .
Kostrhounovi
Jsme naprosto spokojení - původní návrh byl předěláván třikrát a vždy s naprostým pochopením, obdrželi jsme cenné rady, prodiskutovali vhodný materiál...
Dodávka i samotná vestavba proběhla rychle. S kvalitou skříně jsme naprosto spokojeni.
Děkujeme a vřele doporučujeme.
manželé Skalických
Velice děkujeme a vřele doporučujeme. Jsme moc spokojení s rychlostí, kvalitou zpracování a přijatelnou cenou.
Marcela , Příbram
Jsem spokojená i mile překvapená.Sice se na poprvé vše nepovedlo,p.Lefflmann ale i přes půl republiky neměl problém řešit věci navíc individuálně na své náklady a vše bylo rychle a dobře dodělané.Děkuji a doporučuji.
Pupíkovi
U pana Löffelmanna jsme nechali dělat vestavěnou šatní skříň, kuchyňskou linku na míru a spíž. S výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Rozsáhlá instalace proběhla rychle a bez problémů. A hlavně - maminka je spokojená :) Práci pana Löffelmanna můžeme vřele doporučit.
Sauersteinová L.
Pana Löffelmanna můžeme jen doporučit. Vše perfektní od zaměření až po montáž. Pokud se rozhodujete, není co řešit:o) Příští objednávka zase u Vás pane Löffelmanne.
Zajan
Poradil , nakreslil , udělal , namontoval .
Skříňě bez potíží .
Asi tak by to mělo být všude ...
Roubalová
Chtěla bych ještě jednou poděkovat panu Loffelmannovi za jeho perfektní práci. Spokojenost po všech stránkách. Roubalová
Kukačkovi
Od poradenství k návrhu a dokonalé řemeslné práci, probíhalo vše naprosto perfektně. Služby pana Löffelmanna v budoucnu určitě znovu využiji. Doporučuji všem.
Ing. Koutný
Jsem spokojen.BK.
Janovští
Doporučujeme. Nechali jsme si vyrobit vestavnou skříň a skříň pod umyvadlo. Jsme velice spokojení. Práce, jednání, vzhled skříně a funkčnost v pořádku.

Děkujeme
Jirka
Jsem velice spokojen s prací,přístupem,jednáním,realizací a kvalitou provedené práce.Doporučuji!!
Vinšová
Vše perfektní! Všem velice doporučuji!
Stehlíkovi
Naprostá spokojenost s vestavěnou skříní,je opravdu krásná.Profesionální přístup,super jednání,rychlost a perfektní výsledek.Chválíme a jen a jen doporučujeme.
Genzor Štefan
Ochota,spolehlivost, férovost se rovná spokojenost zákazníka.Pana Loffelmanna mohu jen doporučit.
Alena Dlouhá
Chtěla bych vyjádřit spokojenost se zhotovením vestavěné skříně. Oceňuji rovněž rychlé a příjemné jednání a těším se zajisté na další spolupráci.
LÍDA DONÁTOVÁ
JSEM VELICE SPOKOJENÁ S VESTAVĚNOU SKŘÍNÍ-RYCHLOST,SPOLEHLIVOST,OCHOTA-FIRMU NA 100% DOPORUČUJI.TĚŠÍM SE S TOUTO FIRMOU NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI.DĚKUJI.
E.K.
Nejprve dvě skříně.Po přestěhování nám z nich udělali jednu osmimetrovou rohovou.Individulně se přizpůsobily našim potřebám dle časového průběhu rekonstrukce.Nadále jsme si pro kluky do dětského pokoje nechali zhotovit psací stůl přes několik výklenků o celkové délce skoro 4 metry.S p.Loffelmannem je jednání rychlé , práce kvalitní a cena vynikající.Děkuji
Petra Slabá
pan Lofrmann na zavolání přijel , rozmontoval 10 let starou skříň , odvezl poškozené části a během týdne vše přivezl nazpět opravené a dal zase dohromady . Děkuji a doporučuji .
František Hastrdlo
Drobné opravy nábytku , výměna zničených pantu , oprava povodněmi rozlepených masivních dveří . Vše rychle a vše funguje .
Jiří Klouček
p.Loffelmann mi doma pokládal v celém bytě plovoucí a laminátové podlahy . Mohu jen doporučit a s naší spoluprací budu pokračovat .
Anna
Vyjadřuji spokojenost s firmou p. Löffelmanna za rychlé vyřízení objednávky a slušnou cenu.Mohu doporučit.
Lucie Kriech.....
Děkujem za zhotovení vestavěné skříně s touto firmou jsem byla velice spokojená jak s nákresem, ochotou, cenou,rychlým jednáním, odpověďmi na mé dotazy tak s konečným zhotovením skříně. Můžu firmu p.Löffelmanna doporučit
Andrea Šťastná
maximální spokojonest,skříně jsou úžasné,cena bezvadná,jednání s p.Löffelmannem bezproblémové mohu vřele doporučit
Dana Stejskalová
Perfektní. Děkuji za nádherné skříně. Ocenila jsem profesionalitu, nadstandartní přístup, ochotu a slušné jednání. Pana Loffelmanna (nejde mi přehlasované o :-)) a jeho team vřele doporučuji všem, kdo chce mít kvalitní a pěkný nábytek.
Lucie Beranová
Absolutní spokojenost se vším. Super komunikace, rychlost, perfektní výsledek. Chválím se vším všudy a mohu jen a jen doporučit!
Hanka
Pana Löffelmanna mohu každému s klidným svědomím doporučit. To mluví za všechno. Jsme spokojeni.
Fr. Pavelková
pan Loffelmann na naše zavolání přijel , nakreslil a poradil i přes to , že jsem neměla žádnou představu o tom jak má skříň vypadat , a následně namontování a předání proběhlo v daném termínu , úklid dokonalý . je tomu rok a vše prfektně funguje . Děkuji
Jana
S panem Löffelmannem jsme byli velmi spokojeni.Mohu jen doporučit!
Jarda
Opravdu se pozná profesionalita! Mohu jedině doporučit.
Michal Hráč
od této firmy mám doma jídelní stůl , komody , koupelnové skříňky a pár zavěsných úložných skříněk . p.Loffelmann sám dokázal odhadnout co po něm chceme , dekory jsme si vybraly ze široké nabídky . vše bylo vyrobeno v daných termínech , bez jediného problému a s kompletním úklidem . z našich zkušeností mohu doporučit .
Monča
S vestavěnou skříní jsme moc spokojení.Nevěřila jsem,ale i do malé místnosti lze umístit krásnou rohovou vestavěnou skříň.Mohu jen doporučit ;o)
Strana 1 z 2
 
Stránky: 1 2 Další Poslední
© 2012 - 2021 Vestavěné skříně - Miroslav Löffelmann

www.vestavene-skrine.eu | ue.enirks-enevatsev@ofni
tel.č.: +420 734 371 098Vytvořil DYNAMIC software