www.vestavene-skrine.eu

Novinky/ akce

Financování

Víme, že financování je v dnešní době velmi citlivé a nepříjemné téma. V době, kdy se stále vše zdražuje a platy rostou pomalu, peněz nezbývá, podvodných lichvářů a úvěrových společností je jak hub po dešti, tak v této době se špatně pořizuje a zařizuje domácnost – DOMOV! Proto jsme tu pro Vás my! Nejen, že vám domov vyklidíme, zrekonstruujeme, vyrobíme vestavěné skříně a zakázkový nábytek vám navrhneme, nakreslíme, vyrobíme a nakonec namontujeme, ale my vám pomůžeme na něj i finančně dosáhnout! Náš finanční poradce (vázaný zástupce) s Vámi probere vaše možnosti (co je vaše přání, zjistí vaší situaci), navrhne vám řešení (pouze takové, aby nic nenarušilo vaše finanční zvyky a nenabouralo rodinný rozpočet) a vše za vás vyběhá, vyřídí!

Po Vašich zkušenostech s námi víte, že nám záleží pouze na tom, abyste se doma cítili skutečně doma. Po 7 letech soukromé praxe, již dobře víme, čím vám plnit sny o bydlení, proto jsme kromě rekonstrukcí a zakázkového nábytku pro vás rozjeli nový projekt: Pomáháme Vám si domovy i pořídit!!! Již brzy se na www.reality-finance.eu dozvíte více o naší nové službě!


Naši finanční poradci pro Vás zařídí:
 • Spotřebitelské úvěry (možnost financování vaší rekonstrukce, zakázkové výroby) atd…
 • Úvěry na bydlení se zástavou i bez zástavy nemovitosti.
 • Úvěry bez dokládání příjmů, úvěry pro cizince.
 • Výhodné úvěry s fixací od jednoho roku po desítky let, úvěry s plovoucí úrokovou sazbou.
 • Půjčky na cokoliv, konsolidace, refinancování, vypořádání majetkových poměrů.

Veškeré finanční prostředky jdou do Vašich rukou, ne poskytovateli jako u splátkového prodeje!

Naši finanční poradci Vám budou rádi plně a zdarma k dispozici při Vašich potřebách:
 • Snížit vaši stávající úrokovou sazbu a refinancovat až dva roky předem.
 • Financovat nemovitosti v exekuci, insolvenci nebo dražbě.
 • Správně vaši nemovitost (domácnost) pojistit.
 • Zajistit vás i vaše blízké pro případ náhlého výpadku příjmu.
 • Zhodnotit vaše úspory a vybrat správný poměr vlastních prostředků pro financování vašeho bydlení.
 • Spoření se vším všudy.
 • Investování financí.
 • Pojištění osob, majetku, podnikatelů atd.
 • Bankovní služby (poradna zdarma).Rozšiřujeme nabídku dekorů

Nově Vám přinášíme nabídků dekorů pro vestavěné skříně od firmy Egger. Jedná se o ty nejnovější vzory dle nejmodernějších trendů v celé Evropě od kvalitního Rakouského výrobce! Vzorníky máme i v mobilní verzi a při objednání zaměření skříně tak tyto nové dekory přivezeme až k vám domů. Jednoduše si vyberte z barevných a dekorových světů, jedinečných struktur, široké škály materiálů. Nevájejte nás kontaktovat www.vestavene-skrine.eu/kontakty.


Egger f310_a3   Egger f311_a3 Egger h1250_a3 Egger h1377_a3 Egger h1379_a3
Egger h1486_a3   Egger h1793_a3 Egger h1796_a3 Egger h3309_a3 Egger h3325_a3
Egger h3325_a3   Egger h3326_a3 Egger h3344_a3 Egger h3420_a3 Egger h3760_a3
Egger u343_a3   Egger u702_a3 Egger u727_st26_a3 Egger u748_a3 Egger w1000_st26_a3


Systém Ekonomic - dveřníh hliníkové kování

Rozšíření dveřního hliníkového kování od výrobce Pro-All - Systém Ekonomic. Rozšíření programu Sevroll o nové odstíny hliníkového kování a to barvu olivovou a zlatou! Do obou systémů nyní dodáváme tlumení. Tzv. dojezdy, kdy do tohoto systému je namontován unašeč, který si před dojezdem dveře přebere a sám je v tichosti zavře. Systém dojezdu dveří včetně namontování je za akčních 1390,- Kč.

kování Kování KováníVolný prodej

Chcete si svou vestavěnou skříň udělat samy? Máme pro vás novou službu VOLNÝ PRODEJ kompletního dveřního systému posuvných dveří (včetně poradenské činnosti). Tato služba je k dispozici po předchozí objednávce, vaše zboží naskladníme a následně i dovezeme až k vám domů!


Podlahové OSB deseky

Prodej, dovoz a montáž podlahových OSB desek. Konečná cena je 490Kč/ m2 (dovoz, montáž) při min. odběru 10 m2. Při objednávce nad 70m2 cena 450Kč/ m2. Na tuto službu se navztahují žádné slevy vyjma těhotenské slevy 5%. Cena je včetně pokládky, kotvícího a podkladového materiálu. V této ceně není zahrnuto vytvoření podkladového roštu a izolace. Cena je platná pro OSB 18mm pero-drážka. Jiné síly na objednávku dle aktuálních ceníků.

OSB desky


Pokládka všech druhů plovoucích podlah

Nabízíme profesionální pokládka všech druhů plovoucích podlah včetně již možného dodání podkladového materiálu již od 125 Kč/ m2. Vaši podlahu vám též můžeme po vašem předchozím výběru zakoupit a dovézt, pro váš maximální komfort.

Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy Plovoucí podlahy» Na úvodní stránku
© 2012 - 2021 Vestavěné skříně - Miroslav Löffelmann

www.vestavene-skrine.eu | ue.enirks-enevatsev@ofni
tel.č.: +420 734 371 098Vytvořil DYNAMIC software