Vyrábíme pro Vás kuchyňské linky na míru od A-Z. U naší výroby dbáme pouze na vysoký standart kvality, praktičnosti.

Používáme pouze kvalitní desky o síle 18 mm s přímou laminací, žádné 16 mm silné lamino potažené papírovou fólií, pracovní desky o síle 38 mm vč. nové kolekce Egger 2017 a Kronospan 2016/ 2017. Máme pro Vás více než 2000 LTD dekorů a více než 500 dekorů pracovních desek.

Ke každé pracovní desce je možné i pracovní zástěna. Kování pro kuchyňské linky používáme pouze kování Blum. Je to jediné kování v české republice které splňuje naše požadavky kvality, od pantů, přes výsuvy, výklopy, potravinové skříně a další vnitřní kování. Blum je jediný výrobce na trhu, který na své výrobky dává doživotní záruku a my tu záruku přenášíme na Vás!

Každá kuchyňská linka na míru by měla být osazená kvalitními spotřebiči. Dodáváme spotřebiče značky TEKA, kde je výroba německá a na spotřebičích je napsáno made in Germany, žádná druhovýroba v Polsku, Itálii, Maďarsku a Turecku. Ke spotřebičům do kuchyňské linky na zakázku dodáváme i dřezy a baterie značky teka. Nerezové i kameninové, nerezové dřezy nejsou vyrobené ze žádného slabého plíšku, který se kroutí již při pohledu na něj.

Pro naše kuchyňské linky zajišťujeme kompletní přípravu včetně stavebních a zednických prací, přípravu elektřiny a vodovodních rozvodů a odpadu. Obložení obkladačkami také zajistíme. Na veškeré služby je možno zajistit financování ve spolupráci s naší akreditovanou finanční poradkyní ze společnosti Fincentrum, jež využívá služeb pouze prověřených bankovních institucí.

Kvalitní kuchyňské linky je také třeba vhodně osvětlit, používáme dnes hodně rozšířené LED pásky, kde lze zvolit několik možností barev teploty a svítivosti, proto máme širokou nabídku LED pásek od sto do několika tisíc lumenů na běžný metr pásky. Ovládání pak může být buď vypínačem, bezdotykovým vypínačem, detektorem pohybu, ovládání může být také zapnutí mávnutím ruky, dálkovým ovladačem či aplikací v chytrém telefonu vč. nastavení svítivosti a možností zvolení barvy osvětlení.

Vše Vám přivezeme až domů, ukážeme, vysvětlíme, poradíme, navrhneme a vybereme vhodné komponenty a vše přizpůsobíme Vašim přáním a potřebám. 3D návrh je samozřejmostí.