No images were found.

Vestavěná skříň - zádveří

Varianta vestavěné skříně umístěna do zádveří pokoje. Vestavěná skříň umožnila velmi elegantně vyřešit úložný prostor. Byla zde použita kombinace dekorů. Tento celek krásně zapadl do konceptu pokoje.

No images were found.

Rovná vestavěná skříň

Vestavěná skříň rovná byla vytvořena ve speciálním dekoru s elegantním středovým předělem. Tato vestavěná skříň zakryla celou jednu stěnu místnosti a vytvořila tak samostatný elegantní prvek. Vestavěné skříně jsou osazeny výsuvnými koši Wirelli a dveřním kováním s65 Sallu.

No images were found.

Bílá vestavěná skříň

Jednoduché elegantní vestavěné skříně rovné, sestavené ve velké místnosti na přání zákazníka. Vestavěná skříň zakryla celou jednu stěnu. Vestavěné skříně jsou osazeny výsuvnými koši Wirelli a dveřním kováním s65 Sallu.

No images were found.

Průchodová skříň

Rovná skříň v průchodovém bytovém prostoru. Vestavěná skříň je osazené šatními tyčemi a dále policovým systémem. Bílý dekor pak dá vyniknout dveřnímu systému vestavěné skříně. Byl použit dveřní systém Sevroll.

No images were found.

Vestavěná skříň malá

Jednoduchá varianta vestavěné skříně do malého prostoru. Vestavěná skříň vyplnila prostor výklenku a umožnila tak velmi elegantně vyřešit úložný prostor. Byl použit tradiční dekor evokující surové dřevo. Dále jsme zde repasovali pracovní stůl a vyráběli šuplíky pod tento stůl.

No images were found.

Kombinovaná skříň

Jednoduchá, elegantní a praktická kombinovaná vestavěná skříň. Která v kombinaci hnědých dekorů dotváří elegantnost vstupní chodby. Okamžitě se tato vestavěná skříň stala dominantou dané místnosti. Dále jsem zde realizovali skříňku pod umyvadlo.

No images were found.

Rovné skříně

Jednoduchá elegantní vestavěná skříň rovná, sestavená ve velké místnosti na přání zákazníka. Vestavěná skříň zakryla celou jednu stěnu. Tato skříň vyřešila problém s úložným prostorem. Dále skrze skříň jsou vedeny jinak nevzhledné topné trubky. Vestavěné skříně jsou osazeny výsuvnými koši Wirelli a dveřním kováním s65 Sallu.

No images were found.

Kombinovaná skříň

Jednoduchá, elegantní a praktická kombinovaná vestavěná skříň. Která v kombinaci hnědých dekorů dotváří elegantnost vstupní chodby. Skříň byla osazena bodovkami a nad průchozími dveřmi byla přidána doplňková skříňka pro efekt celistvosti této vestavěné skříně. Okamžitě se tato vestavěná skříň stala dominantou dané místnosti