No images were found.

Rohová skříň - chodba

Takovéto řešení vestavěné rohové skříně dovolilo na velmi malé vstupní chodbě využít velmi mnoho úložného prostoru. Vše je pečlivě sladěno s použitím nejmodernějších a atypických materiálů. Skříň nepůsobí mohutným dojmem a dává pocit útulnosti a vytváří tak teplo domova. Dveřní kování bylo použito od firmy Sallu.

No images were found.

Rohová skříň - bílá

Prakticky vyřešená rohová vestavěná skříň v prostoru ložnice. Vestavěná rohová skříň využívá každý volný centimetr i ve velkých plochách ložnice. Elegantní jednobarevné bílé řešení dekoru dveří dává pocit, že se místnost vestavbou zvětšila. Použité výsuvné prvky na koše Wirelli a kování Sevroll.

No images were found.

Praktická rohová skříň

Prakticky vyřešená rohová vestavěná skříň v malém prostoru. Vestavěná rohová skříň využívá každý volný centimetr v již tak malé ložnici. Elegantní dělení dveří a výběr barev pak nadále dává pocit, že se místnost vestavbou zvětšila. Použité výsuvné prvky na koše Wirelli a kování Sevroll.

No images were found.

Rohová vestavěná skříň

Takovéto řešení vestavěné rohové skříně dovolilo na velmi malém prostoru využít velmi mnoho úložného prostoru. Skříň pak nepůsobí tak mohutným dojmem a dává pocit útulnosti a vytváří tak teplo domova. Dveřní kování bylo použito od firmy Sallu.

No images were found.

Rohová varianta

 Jedná se o skříň, kde je nakombinováno spousty praktických polic, výsuvných košů, praktických výsuvných šatních košů a sešikmených botníkových polic pro sezóní boty, aby nezabírali místo v daném období v malých botnících. Je zde použito kvalitní dveřní a posuvné hliníkové kování systému Sevroll. Lze kombinovat různé barevné provedení kvalitních DTD materiálů. Dveře se dají kombinovat v různých provedeních, DTD, zrcadlo, sklo, locobel nebo také mléčné sklo. Vše lze zkombinovat dle vašich požadavků a dle účelnosti vestavěné skříně.