Vám dávají možnost pořídit si do svého bytu, či jiného prostoru originál, dle vašich představ. Neomezujeme vás při výběru v žádném směru. Je možné vymyslet si originální tvar, vybrat si ze široké nabídky vnitřní uspořádání dle vašich potřeb a požadavků a také si zvolit vyhovující dveřní systém. Naše systémy jsou z hlediska designu, materiálů i komponentů přizpůsobitelné veškerým vašim požadavkům.

POSUVNÉ DVEŘE PRO VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ


Posuvné dveře u vestavěné skříně každého okouzlí lehkostí pohybu, úsporností prostoru, barevnou, materiálovou i tvarovou variabilností. Vysoké estetické nároky jsou splněny moderním vzhledem, který umožňuje vytvářet bezpočet různých variant a kombinací. Každá vestavěná skříň, každé dveře vestavěné skříně můžou být originál. Váš Originál. Ohromný výběr dveřních rámů a barevných materiálů v kombinaci s širokou škálou výplní z DTD imitací dřeva, skel nebo zrcadel dává možnost vyhovět i vašim nejnáročnějším představám při návrhu a realizaci vaší vestavěné skříně.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ A VESTAVĚNÉ ŠATNY


Složité tvary Vašich místností jsou pro nás výzvou, novou výzvou pro vestavěnou skříň třeba do podkrovních bytů apod. Vestavěné šatní skříně mohou rozdělovat větší místnosti. Vestavěné šatní skříně můžete umístit ve volném prostoru nebo postavit ke zdem a to z levé nebo pravé strany. Praktické řešení úložného prostoru vestavěných skřínívestavěných šaten a vestavěných šatních skříní můžete díky ohromné nabídce materiálu jednoduše přizpůsobit všem vašim požadavkům a snům. Všechny naše výrobky a vestavěné skříně vyhovují jak současným trendům, tak funkčnosti a účelnosti a v neposlední řadě také vašim představám.

ZRCADLA


Nedílnou a oblíbenou součástí výplní dveří vestavěných skříní jsou zrcadla. Námi používaná zrcadla jsou prakticky a kvalitně podlepena bezpečnostní fólií, tudíž nehrozí jejich rozbití a tím i případné pořezání se.

ZAMĚŘENÍ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ


Vaši představu o dokonalé vestavěné skříni, či jiném úložném prostorou na míru je potřeba svěřit do rukou profesionálů. Nebudeme vám vaše sny přetvářet. Poskytněte nám vaše představy a my je zrealizujeme dle vašich představ o dokonalém využití úložného prostoru, nebo naopak o využití nevyužitého prostoru k ukládání čehokoli. K realizaci vám chybí již jen krok a to oslovit profesionály a získat jejich odborný názor. Při osobní konzultaci získáte představu o realizaci, uvidíte osobně uvidíte vzorníky materiálů, barevnou škálu a používané konstrukční prvky, které významně přispívají ke komfortu vestavěných skříní. Samozřejmostí je také diskuze o vaší finanční představě realizace.
 

  • Jak osobní schůzka s profesionály?
  • Osobně, telefonicky, e-mailem či přes kontaktní formulář si dohodněte s námi schůzku.
  • Předem ujednaná návštěva pro zaměření zakázky vám poskytne ucelený náhled na vámi vysněné řešení úložného prostoru.
  • Vyberete si ze vzorníků materiály, konstrukční prvky a jiné potřebné komponenty vašeho úložného prostoru.
  • Přesným změřením prostoru a s přihlédnutím na vámi zvolené materiály, komponenty a vše potřebné, získáme podklady pro kalkulaci nákladů.
  • Probereme s vámi náklady na realizaci.


S ohledem na naše a vaše volné termíny si určíme datum výroby a následné montáže vašeho úložného prostoru. Zahájení výroby je podmíněno uhrazením zálohy ve výši 50 % z celkové ceny zakázky do předem stanoveného termínu.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NAVRHNEME VE 3D


Vaše představy lze zhotvit ještě před samotnou realizací. Naše společnost vám předvede 3D počítačový návrh pro vaše vestavěné skříně. Pro vytvoření předběžného grafického návrhu je zapotřebí, abyste si změřili prostor, u kterého požadujete vytvoření vestavěné skříně, šatny či jinak řešeného využití úložného prostoru. Abychom Vám mohli zpracovat návrh Vaší skříně potřebujeme znát 3 základní rozměry:
 

Výšku skříně

Ideální je využití maximální výšky místnosti až do stropu, pro maximální využití úložného prostoru. Výška posuvných dveří do skříně je limitována výškou rámu 275 cm.
 

Šířku skříně

Zde nejste nijak omezeni. Pouze v případě šatních tyčí a nepodepřených šatních polic je zapotřebí brát ohled na jejich nosnost. Jejichž maximální délku doporučujeme cca 90 cm.
 

Hloubku skříně

Minimální a hojně využívaná z praktických důvodů je hloubka skříně 60 cm při vybavení skříně klasickou šatní tyčí. Pokud však nedisponujete tak velkorysým prostorem nezoufejte, i pro vás máme řešení. Můžeme vám nabídnout výsuvné věšáky, jiné způsoby otevírání atd.

Vaše představa spolu s vámi naměřenými rozměry bude naším odborným pracovníkem převedena do konkrétní podoby ve formě 3D grafického návrhu. Návrh bude také samozřejmě doplněn cenovou nabídkou. Po odsouhlasení návrhu a předběžné ceny přijede na místo náš technik a provede přesné změření vašeho prostoru pro zpracování vaší zakázky. Po zaměření a podpisu smlouvy o dílo následuje montáž vestavěné skříně.
 

 

PRŮBĚH REALIZACE ZAKÁZEK A MONTÁŽE


Našich zákazníky se přesvědčili o tom, že mít své sny o dokonalém úložném prostoru se vyplácí. Přesvědčili jsme je kvalitní vlastní výrobou a výborným zpracováním. Víme a rádi vás přesvědčíme o tom, že námi nabízený zakázkový nábytek dosahuje vysoké kvality a je výborným řešením bytového designu.

 

Objednali jste si již montáž v pohodlí vašeho domova?

  • Naše montážní skupina, plně vybavené pro práci ve vašem domácím prostředí, přijede vždy přesně v dohodnutém termínu.
  • Na vás je jen připravení prostoru, abychom se mohli plně věnovat realizaci vaší zakázky.
  • Průběžným a závěrečným úklidem se snažíme o váš maximální komfort.

Dokončením úklidu, předáním faktury se záručním listem a doplatkem zbylé částky se s vámi náš pracovní tým rozloučí.

Vlastní výrobou ručíme za naši kvalitu!